Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa

  • 41 m²
  • 1 soveværelse
  • 1 badeværelse
  • 3 gæster
  • 2 senge

Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa ligger i Vatikanstaten område i Bologna og består af 1 værelser, et tekøkken og 1 badeværelser.

Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser.

Villaen byder på en overnatning i Bologna, 2 km fra Asinelli Tårn og 2,1 km fra Museum for obstretik. Centrum for Bologna kan man nå inden for 3 km. Gæsterne kan spise i Rosticceria la Felicita og Come una Volta placeret inden for 6-minuttets gåtur væk fra denne indkvartering. Re Enzo Palads ligger ved siden af villaen. At komme til Bologna Guglielmo Marconi lufthavn tager det ca. 15 minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa Bologna
Minimal Chic Apartment Garden Free Parking Bologna 5 Min To Center
pris kun for mobil

Minimal Chic Apartment Garden Free Parking Bologna 5 Min To Center

9.6
Enestående 59 anmeldelser
848 m fra overnatningsstedet
USD 269 USD 242
pr. nat
Bolognaroomscom - Isaia Garden Private Garden Spa Bath
pris kun for mobil

Bolognaroomscom - Isaia Garden Private Garden Spa Bath

8.9
Fremragende 100 anmeldelser
1.1 km fra overnatningsstedet
USD 355 USD 320
pr. nat
Blueshouse San Felice
pris kun for mobil

Blueshouse San Felice

9.1
Fantastisk 30 anmeldelser
1.2 km fra overnatningsstedet
USD 780 USD 702
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Bologna Guglielmo Marconi Lufthavn
    8 km

    Togstationer

    Bologna Central Station
    2,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger
    • Brætspil

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Parketgulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 20:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Licensnr.037006-AT-01500,IT037006C2KLYQ26BU
    • Ekstra senge info
    • Der er ikke kapacitet til ekstra senge på værelset.
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa?
      Prisen for en overnatning i Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa er 203€.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa?
      Gæster i Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa skal tjekke ind senest 20:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter kan vi finde i nærheden af Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa?
      Restauranter i nærheden af Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa omfatter Videopizza og Saragozza 157.
    • Vil vi kunne nyde udsigten i Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa?
      Ja, vinduerne på Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa åbner sig mod en udsigt over haven.
    • Er der et spabad på denne feriehus?
      Ja, denne feriehus har et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Bologna Guglielmo Marconi Lufthavn
    8 km

    Togstationer

    Bologna Central Station
    2,3 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Giardino Di Annabella-Giardino Privato-Posto Auto Villa Bologna

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk